БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ їдуть в тур з презентацією нового синглу #Хочеш з майбутнього альбому гурту. Також, музиканти виконають улюблені пісні з трьох студійних альбомів - “UNDERGROUND” (2007 рік), “ДИХАЮТОБОЮ” (2015 рік) та “5хвилин” (2017 рік). А розпочався  тур в Лондоні, де гурт виступив вперше – на благодійному концерті у  Громадському Українському Центрі. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ запрошують на свої концерти усіх, хто цінує справжні почуття, романтику і не уявляє свого життя без кохання!

Сингл #Хочеш було презентовано наживо 14 вересня на акустичному концерті в Києві. Ось що розповів про цю пісню фронтмен гурту Сергій Танчинець: “Хочеш - пісня про почуття любові, закоханості, потреби в людині, яку кохаєш. В принципі, про стосунки між чоловіком і жінкою. Це кожному знайоме, або рано чи пізно стане знайомим. Багато кому зрозуміла ця тема.

Хочеш вийшла надзвичайно ніжною. Після виходу “Тону” я якось читав, що це наша найніжніша пісня. А потім більш ніжною визнали “5 хвилин”. Тож Хочеш - наш третій рекорд по ніжності!

Насолоджуйтесь! Мені здається, вона вам всім сподобається”.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто  ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чи стилі, тому в музиці та текстах БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожний знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву.

Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

 

​​В турі можуть з’явитись і інші міста. Слідкуйте за новинами на нашому сайті bezobmezhen.com та в  соцмережах:

https://www.facebook.com/bezobmezhenua/

https://www.youtube.com/БЕЗОБМЕЖЕНЬ

 

Графік туру;

14 жовтня - Бахмут, МБК

19 жовтня - Харків, арт-клуб Корова

28 жовтня - Черкаси, Millenium

2 листопада - Дніпро, Poplavok

3 листопада - Полтава, Villa Крокодила
10 листопада - Чернігів, Міський палац культури

11 листопада - Ковель, МБК

19 листопада - Запоріжжя, Капіталіст

22 листопада - Хмельницький, Обласна філармонія

23 листопада - Вінниця, Будинок офіцерів

24 листопада - Луцьк, Клуб Opera

26 листопада - Рівне, МБК

1 грудня - Мукачево, Eventum Hall

3 грудня - Новоград-Волинський, МБК

9 грудня - Київ, Atlas