Всеукраїнський фестиваль STEM-освіти відбудеться в Києві уже вдруге. Усіх, хто цікавиться наукою, запрошуємо також на фестивалі в Одесі та Кропивницькому.

Київ. Субота, 23 вересня. Вхід вільний та не потребує реєстрації. З 11:00 до 19:00 за адресою: вул. Івана Мазепи, 13.

Київський палац дітей та юнацтва запрошує батьків, дошкільнят і особливо школярів від 7 до 18 років. Не лише теорія, а й неймовірно захоплююча практика буде доступна в 4-х зонах: STEM-освіти, лекційній, майстер-класів та воркшопів.

Мета STEM-фестивалю – залучити талановитих дітей до науки та її популяризація серед молоді. Наука, технології, інженерія та математика (S–science,T–technology, E–engineering, M–mathematics) – це чотири основні дисципліни, які стають визначальними вже сьогодні.

Відвідувачі зможуть знайти профільні зони, відвідати майстер-класи, виставкові майданчики та лекції видатних винахідників. Також у програмі змагання, конкурси технічних рішень, виставка проектів та багато іншого.

Серед родзинок фестивалю – презентація книги «Сонце не вміє світити наполовину». Її авторами є десять відомих письменників та їх друзі – дітки з особливими потребами.
Ця книга відкриває нову книжкову серію «Бібліотека соціальної справедливості», започатковану ГО «Соціальна справедливість «Совість» та видавництвом «САММІТ-КНИГА».

Завершиться фестиваль традиційним гала-концертом за участю зірок українського шоу-бізнесу. Виступлять заслужений артист України Володимир Трач, фіналістка шоу «Голос Країни» Дарина Галицька, Анастасія Богінська, Денис Любімов та інші.

Хедлайнером святкової програми стане відомий гурт «Небо 5».

Дякуємо за організацію фестивалю ГО «Соціальна справедливість «Совість» та за підтримку Департаменту освіти КМДА, Київському палацу дітей та юнацтва, Інституту модернізації змісту освіти та видавництво «САММІТ-КНИГА».

З повною програмою фестивалю можна ознайомитися на сторінці STEM-фестивалю у FB:
https://www.facebook.com/ustemfestival/?ref=ts&fref=ts

Для акредитації журналістів телефонуйте +38063 579 55 78 (Інна).