Літо – це радість, це краса, це – кохання. Спекотні дні та прохолодні ночі, які потім залишаються у спогадах надовго, особливо, якщо поряд – кохана людина. І ідеальною темою цього літа буде пісня БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Твої очі».

Альбом 5хвилин було презентовано у лютому цього року. «Твої очі» - завершальний сингл з альбому, який гурт вирішив презентувати перш, ніж розпочати роботу над новим матеріалом.

Ви можете порівняти літній танцювальний ремікс https://soundcloud.com/bezobmezhen/bez-obmezhen-tvoyi-ochi-remix/s-aG3XM

та
класичний варіант  пісні «Твої очі» з альбому 5хвилин https://soundcloud.com/bezobmezhen/vpmpe3kzthlv?in=bezobmezhen/sets/5hvilin

Сергій Танчинець, фронтмен БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ: «Впевнені, що ця пісня стане справжнім хітом цього літа. Адже, саме вона користувалась особливою популярністю під час туру на підтримку альбому, з яким ми відвідали 18 міст України. І саме під неї починаються  запальні танці на наших концертах.

Тому, родзинкою презентації стане танцювальний ремікс на Твої очі від #DANIELYAN (електронний проект Артура Данієляна, саунд-продюсера гурту), який ми підготували в доповнення до класичної рок-версії.

Попереду - нескінченна кількість чудових моментів літа. І ми хочемо розділити їх з вами!»

І для того буде багато можливостей. Адже БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ беруть участь у більшості провідних фестів країни. Попереду на вас чекають:

28 червня - Atlas Weekend, Київ 
08 липня -
ВЕЛИКИЙ КАЗАН
, Житомирська обл.
23 липня -
Файне Місто
, Тернопіль 
28 липня -
Імпульс Фест
, Харків
04 серпня -
Бандерштат
, Луцьк 
10 серпня -
Home fest
, Одеса
20 серпня -
Drive for life fest
, Коломия
02 вересня -
RespublicaFEST
, Кам'янець-Подільський

Наповни своє літо музикою БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ!