Рок-гурт «Діодний Міст» із Лохвиці нещодавно презентував новий ліричний сингл «Мости» та дебютний драйвовий відеокліп на цю пісню. Кліп швидко набрав популярності серед користувачів Інтернету і потрапив на музичні канали YouTube, зокрема на ELLO TV, MVUA, а також на офіційний сайт українського музичного телеканалу «М1».

На «М1» «Діодний Міст» вже більше місяця знаходиться у 20-ці Інтернет-чарту найпопулярніших і найкрутіших кліпів, більше того, третій тиждень поспіль не сходить з почесної першої сходинки чарту, не даючи можливості своїм більш відомим конкурентам зайняти її! Переглянути кліп гурту «Діодний Міст» «Мости» на «М1» можна тут: http://m1.tv/clips/14842-diodnii-mist-mosti

З пісні «Мости» почалася новітня історія гурту. Вони відійшли від звичних тем, серед яких були політичні. Ця пісня про більш звичні речі, які стосуються кожного, і власне про музику.

«Це стиль вашого з нами життя, символічна ознака належності кожного, хто нас слухає і любить, до єдиної і дружньої родини рок-меломанів. Мости символізують зв’язок між нами й нашими фанами, яким подобається те, що ми робимо, а нам – те, як сприймають нашу творчість», – розповів вокаліст і бас-гітарист, автор слів «Діодного мосту» Роман Ляшко

Завдяки організованості роботи великої групи людей відзнято кліп із сюжетною лінією на професійному рівні! Головна героїня кліпу крок за кроком прямує нічним містом назустріч музиці, яка супроводжує її і посилює свій звук і драйв.

«Пливи назустріч звуку!» - закликають слухачів музиканти гурту! Незабаром «Діоди» презентують свою нову роботу, над якою наразі плідно працюють! Тож слідкуйте за новинами в офіційних спільнотах гурту у соціальних мережах!