4 лютого MamaRika (екс-Еріка) виконає авторську композицію We Are One в першому прямому ефірі  Національного відбору Євробачення-2017 на телеканалах СТБ та UΛ:Перший.

- Участь в Євробаченні – це один з ефективних засобів познайомити зі своєю новою творчістю широку аудиторію. До того ж зібралася гідна компанія... ні, не конкурентів, а різнопланових колег по сцені. І виступати в цій компанії вдвічі приємніше, – розповідає MamaRika. – Під час роботи над треком We Are One я намагалася наповнитись атмосферою наймасштабнішого музичного телеконкурсу в Європі. І втілити в звуках Любов. В незалежності від зовнішніх і внутрішніх відмінностей нам необхідно берегти це почуття. І берегти одне одного. Оскільки всі ми – одне ціле.

Нагадаємо: MamaRika – це вибухова Мама Ріка,  яка яскраво проводить Ніч у барі та змітає на своєму шляху музичні стереотипи. Це переродження популярної співачки Еріки у нову творчу сутність. Точніше – у себе справжню.

MamaRika співпрацює по promo & PR з MOLA group - амбітною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM, студія звукозапису MART sound, агентство promo & PR - MOLA promo,  аудіо- фото- відео- продакшн MOLA production, студія дизайну і розробки ROSSERY.