2016 був дуже насиченим та цікавим для БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ: безліч виступів, участь у фестивалях, робота над новими піснями, участь в Х-факторі - є, що згадати! А завершиться цей рік Великим сольним концертом 17 грудня у столичному клубі Sentrum. Початок о 20:00. Клуб відкриє двері о 19:00. Також, гурт візьме участь у гала-концерті 7 сезону Х-фактору на СТБ 24 грудня. Непогане завершення року!

На концерті в клубі Sentrum на вас чекає багато цікавого! Головна новина - цього вечора БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ виступить у повному складі. Ігор Рибар, який є одним з співзасновників гурту, приїде до Києва,щоб взяти участь в цьому особливому концерті. Зараз Ігор мешкає в Лондоні, але, не зважаючи на відстані, бере активну участь у створенні музичного матеріалу гурту. Це стане ще одним передноворічним подарунком для прихильників БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

Також, до БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ приєднаються учасники Х-фактору-7 Пігура та Віталій Сичак з проекту «The Oscar Wild», з якими гурт познайомився на «Х-факторі». Хлопці виконають декілька своїх пісень та пісню БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - 5хвилин - усі разом.

Нехай цей концерт буде подарунком до Миколая, Нового року та Різдва для усіх прихильників гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ! Святкуємо разом!

Квитки можна придбати онлайн та в касах та karabas.com concert.ua
https://kiev.karabas.com/bez-obmezhen
https://www.concert.ua/booking/bez-obmezhen-17
Вартість у попередньому продажу – від 150 грн.
Для воїнів АТО вхід – вільний!