8 грудня гурт Антитіла вирішив зробити в Києві підсумовуючий концерт перед виходом нового альбому, запросивши зіграти на одній сцені друзів з Білорусі гурт "Без білету". Незважаючи на жахливу погоду та ожеледицю, клуб "Атлас" дуже швидко заповнився прихильниками гурту, що з радістю очікували зустрічі з улюбленими музикантами.

Розпочали концерт гості з Білорусі, дуже веселі і позитивні хлопці, що співали про море, сонце, подорожі у різні теплі країни, всі слухачі мали можливість відчути себе у відпустці, розучуючи рухи разом з фронтменом Віталієм Артистом, під їх пісні у стилі smart pop, як назвали його самі музиканти. Доброзичлива українська публіка дуже тепло зустріла колектив, і радо підтримувала заклики до україно-білоруської дружби.

Аж ось на сцені головні герої вечора гурт "Антитіла", виступ розпочався піснею з нового альбому "Одинак", на яку нещодавно був знятий чудовий кліп режисером Віктором Придуваловим, що був присутній на концерті і піднявся на сцену, щоб привітати і музикантів, і глядачів, і наголосити, що відповідь на питання "жити чи не жити" кожна людина дає сама, і на це не впливають жодні політики. А далі був чудовий, вибуховий концерт, сповнений емоціями, енергією та драйвом. Пролунали найкращі і найулюбеніші пісні гурту, кожну прихильники зустрічали радісними оваціями і співали разом з Тарасом Тополею від першого до останнього слова. Тарас казав, що навмисне дає сьогодні глядачам поспівати побільше, бо далі будуть нові концерти, з новим репертуаром, і може таке статися, що не кожна пісня знайде своє місце в нових виступах, чи буде виконуватися не так часто, бо ж репертуар групи вже налічує близька 60 пісень, а на концерах виконується не більше 30, але Тарас впевнений, що пісні нового альбому прийдуться до смаку прихильникам гурту, вони їх полюблять і будуть співати так само, як сьогодні вже співали "Одинак". Також із нового альбому прозвучала, раніше презентована і вже одна з найулюбленіших "Танцюй", в якій звучить гімн Києва, який Тарас разом з глядачами в цей вечір заспівали ще й а капела. Кавер на Кузьму Скрябіна "Люди як кораблі" - одна з найпотужніших пісень нового альбому, Тарас закликав пам'ятати і слухати пісні легенди української рок-сцени, на його думку ці пісні будуть іти скрізь роки і знаходити відгук в серцях нових поколінь. На біс було заспівано одну з найчутливіших пісень "Засинай", присвячену матерям, та "Невидимка". Взагалі треба відзначити, що в своїй творчості гурт завжди торкається найголовніших і найважливіших тем, що турбують суспільство і кожну окрему людину.

Майже 2-х годинний виступ завершився, але як зауважив Тарас, на ранок "Антитіла" прийдуть до кожного в дім, з альбомом "Сонце". Процитую : "Нашій країні потрібно зараз щось світле і гаряче, щоб рухало нас вперед. Хочеться дати людям в цей непростий період якусь надію" - каже лідер гурту. Тож слухайте новий альбом гурту, насолоджуйтесь і збирайтесь на концерти в своєму місті, бо "Антитіла" вже дуже скоро вирушають у тур.